Zamknij

Bony podarunkowe - formularz zamówienia

Ilość Cena
100 zł
50 zł
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA (SUMA):
?

Po wysłaniu formularza prosimy sprawdzić skrzynkę e-mail - na podany adres automatycznie wysłana zostanie wiadomość podsumowującą. Po dokonaniu, opłaty na konto wskazane w mailu, bony podarunkowe zostaną wysłane drogą pocztową. Bony zakupić można również w czasie odwiedzin Café 22, płacąc gotówką lub kartą.

Dane personalne:
Adres do wysyłki bonu:
Zamów bony

Kwota do zapłaty jest ceną bonów obowiązującą na dzień wysłania formularza, a nie na dzień wpływu kwoty na konto.

Zamówienia z formularza online obsługiwane są od poniedziałku do piątku w godz.08.00-16.00

Pocałunki od życia – wystawa malarstwa Natalii Piskorskiej - od 2 lutego

Pocałunki od życia – wystawa malarstwa Natalii Piskorskiej

Od 2 lutego w Café 22!

 

Urodzona w Szczecinie, studia na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, dyplom w 2000 roku. Od 1995 roku mieszka i tworzy w Toruniu. Tworzy własne ilustracje rzeczywistości, w której życie codzienne, z poczuciem humoru, przeplata się ze światem wyobraźni i snów. Inspiracją artystki może stać się dosłownie wszystko - spacer, rozmowa, sceny z życia codziennego.

Obrazy Piskorskiej są bardzo osobiste, a przy tym otwarte na interpretację. Wzruszające i wywołujące uśmiech odbiorcy. Używa śmiałych barw i pociągnięć pędzla. Nie unika mocnych kontrastów.

Postacie w jej obrazach śmiało odrywają się od ziemi, koty nabierają cech ludzkich i grają na fortepianie, ptaki i ryby nawiązują kontakt z postaciami, pary tańczą na dachach – zwykle są to dachy Torunia. Jej prace są dobrze znane mieszkańcom Torunia. Kamienice, bramy, ratusz, toruńska starówka stale powraca na płótna artystki, często ukazane w zaskakującej perspektywie.

Wiele z nich znalazło miejsce w kolekcjach prywatnych, zostało podarowanych przez prezydenta miasta, czy też zakupionych przez turystów pragnących zabrać ze sobą unikalną pamiątkę. Kilkaset obrazów jej autorstwa znajduje się w prywatnych kolekcjach praktycznie na całym świecie , poczynając od Kanady i Stanów Zjednoczonych Ameryki, poprzez Portugalię, Anglię, Francję , Włochy, Chorwację, Holandię, Niemcy, Norwegię, Finlandię, Polskę, Chiny, kończąc na Australii.

Natasza Piskorska tworzy także obrazy na ścianach toruńskich kamienic i podwórek. Maluje wnętrza znanych pubów i restauracji, jak „Zezowate Szczęcie” , ulubione miejsce lokalnej bohemy. Aby poznać twórczość artystki warto wybrać się też do restauracji „Katarynka” w Bydgoszczy, gdzie na sufitach zagościły małpy i papugi, a na ścianach obrazy. Jej malarstwo na stałe zagościło też w hotelu „Spichrz” w Toruniu oraz „Hulanka” w Pawłówku pod Bydgoszczą. Hotel „Petit Fleur” w Toruniu prowadzi stałą wystawę i sprzedaż obrazów.

Artystka  maluje, rzeźbi w drewnie i glinie, ilustruje książki, projektuje. Można ją spotkać na toruńskich ścieżkach, gdy jeździ na rowerze z bagażnikiem pełnym obrazów.


Wernisaż wystawy:
3 lutego, godz. 18:00, wstęp wolny


Wystawę prac można podziwiać w Café 22 do końca marca.
Wstęp jest bezpłatny!


Dołącz do nas na Facebooku: 
https://www.facebook.com/Kawiarnia.Cafe.22/

Compadres - muzyka hiszpańska w Café 22!

Muzyczne Środy:


COMPADRES


Duet: Marian Mazurek i Przemysław Bielec
Muzyka hiszpańska, popularna, a także własne kompozycje.


27.02 / 13.03 / 27.03

godz. 20.00, wstęp wolny


Dołącz do nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Kawiarnia.Cafe.22/

SWING LOVERS - STANDARDY JAZZU, SWINGU I WIĘCEJ!

Muzyczne Środy:

SWING LOVERS

Charyzmatyczny duet prezentujący standardy muzyki jazzowej, swingowej, latynoamerykańskiej i popowej, począwszy od lat 20-tych, a kończąc na aktualnych hitach z list przebojów.

Skład:
Ania Nowik (wokal i puzon)
Maciej Matecki (instrumenty klawiszowe)


06.03 / 20.03
godz. 20.00, wstęp wolny


Dołącz do nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Kawiarnia.Cafe.22/

Dowiedz się więcej o Swing Lovers:
https://www.facebook.com/SwingLovers-286500468059031/